פרופיל החברה

חברת לירם™, בבעלות משה זילברשטיין, נוסדה בשנת 1981 וכיום היא אחת החברות המובילות בתחום אופנת הילדים והתינוקות בישראל. לאורך שנות פעילותה, צברה החברה מוניטין רב וביססה את מעמדה כחברה המפתחת מותגים בתחום אופנת בגדי הילדים והתינוקות, תוך הקפדה על עיצוב אופנתי באיכות הגבוהה ביותר וחדשנות שיווקית. בבעלות החברה 2 מותגים מובילים:

Keds

משנת 2015 החלה החברה לשווק גם את המותג האמריקאי KEDS

מותג הסניקרס הראשון בעולם, מאז שנת 1916.

נעלי סניקרס אופנתיות, שיקיות, קלות ונוחות במיוחד.

בהמשך נשיק קו אפנה לנערות בעיצוב אפנתי ושיקי במיוחד.

ניתן להשיג את הסניקרס בחנויות keds, חנויות מורשות ברחבי הארץ, באתר ובחנויות פופ אפ.

Keds אמנם פונה לצעירים – אבל היא עושה את זה כמעט מאה שנה. שורשי המותג נעוצים עמוק בתרבות האמריקאית, כמותג ייחודי של נעלי קנבס עם סוליית גומי

ההצלחה לקחה אותו רחוק, ובשנת 1916 הדהים Keds את העולם והגדיר מחדש את המונח "הנעלה" – עם נעלי הסניקרס הראשונות, הלא הן נעלי הצ'מפיון האגדתיות (Keds Champions).

נעלי הקנבס הפשוטות, קלות המשקל והשיקיות, הציתו את מהפכת הסטייל וכבשו את לבבותיהם של נערות מכל הקצוות – מהאצולה האמריקאית ועד לשוחרי החופש בקצוות היבשת. כולם נעלו Keds!

בשנות ה-60 וה-70 Keds הוסיף למגוון גם נעלי כדורסל מקצועיות - Pro-Keds, אשר שמשו ספורטאים רבים ברחבי העולם. במדינות רבות בעולם Keds הפך לשם נרדף לנעלי התעמלות.

אבל היום, Keds זה לא רק נעליים – אלא השראה שיצרה מותג אופנה ולייפסטייל שלם, מכף רגל ועד ראש.

Keds זה דמיון. Keds זו תשוקה, אותנטיות, אופטימיות ואומץ של דור שלם.

Keds Kids

המותג Keds Kids™ נחשב לאחד המותגים המובילים בתחום אפנת בגדי ילדים ותינוקות, בזכות מגוון הדגמים האופנתיים, השימוש במבחר בדים איכותיים ובקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הפצת המותג Keds Kids™ בישראל נעשית באמצעות רשת חנויות המונה למעלה מ 65 סניפים בקניונים ובמרכזי המסחר המובילים בישראל; ביניהם גם מספר סניפי Keds Baby™ , אופנת תינוקות וילדים עד גיל 3 ו-5 חנויות עודפים.

רשת החנויות Keds kids מציעה מכלול מוצרים המהווים קשת של פתרונות בתחום ההלבשה האופנתית לילדים ולתינוקות, תוך שמירה על קו עיצובי רענן וחדשני, בהתאמה למגוון רחב של אוכלוסיות וגילאים.