פילה מיניון: היצורים הצהובים שכבשו את העולם, בדרך לקדס!

הם מתוקים, הם צהובים, הם קטנטנים. המיניונים פרצו לחיינו בסדרת הסרטים ''גנוב על הירח'',  וכבשו אותנו עם הרפרנסים המתוחכמים לאייקונים של תרבות הפופ ועם היכולת לומר כל כך הרבה בלי להשתמש במילים כלל. המיניונים זכו מהר מאוד לסרט ספין אוף משלהם כי הם מתכון מנצח והילדים שלנו פשוט היו צמאים לעוד. והם בהחלט קיבלו עוד המון מהיצורים הצהובים - פרצופיהם החמודים מתנוססים על גבי תיקים, מחברות, קלמרים לבית הספר, וכמובן פרטי ביגוד והנעלה, וגורמים לילדים בכל רחבי העולם לחייך. 

פשטות היא שם המשחק

מאז ומעולם ילדים אהבו דמויות בעלי מהות פשוטה, ידידותית ולא מסובכת מידי, שאינה מכילה פרטים מורכבים שהופכים את החיה או היצור המדובר לקשה לעיכול: קטנטנים יתחברו לרוב לדמויות שמגיעות בצורות שהם מכירים כמו עיגול, ריבוע, אליפסה ומה שביניהם. והם יהאבו חיות ויצורים בצבעים שהם יודעים ופוגשים בהם בשגרת היום-יום שלהם בגן ובבית הספר, כמו צבעי יסוד וצבעים של הטבע מסביב. 

וכך המיניונים קסמו לילדים בכל רחבי העולם כי הם עונים על כל הקריטריונים: הם יצורים קטנים אליפטיים, צבועים בצהוב, זה צבע נעים לעין, עם קונוטציה חיובית של שמש, פרחים וחול של חוף הים, ויש להם עיניים גדולות ומלאות הבעה, מה שהופך אותם למתוקים. בנוסף, ההומור שלהם לא מבוסס על מילים, הוא פיזי ולכן ילדים יכולים להתחבר אליהם בקלות, ולהבין מהר מאוד מה מתרחש בכל סיטואציה בכיכובם, מבלי להיעזר בתיווך של ההורים – המיניונים הם פשוטים וזה למעשה סוד הקסם שלהם. 

 

מיניונים לבנות ולבנים

מדובר ביצורים צהובים וחמודים שגם הקטנטנות וגם הקטנטנים שלכם יכולים לאהוב ולהתהדר בחולצה הנושאת אותם, לבית הספר או למפגש עם חברים ולהיות הכי עדכניים והכי מתוקים בסביבה. כך הנסיכות שלכם יכולות ללבוש חולצת מיניון עם חצאית מתוקה וסניקרס, והנסיכים שלכם יכולים ללבוש אותה עם ג'ינס או מכנס ספורטיבי נחמד. ובחורף הם יבצבצו מבין שכבות המעיל והז'קט ויהפכו את העונה הסגרירית לחמימה ושמחה יותר. 

מיניון אפשרויות

המיניונים הם אחד השמות החמים ביותר בתעשיית הבידור לילדים כרגע – הם מופיעים על כוסות, תיקים, אפליקציות בסמאטרפון ופריטי לבוש שמקשטים את המלתחה של ילדים רבים ברחבי העולם. ועכשיו הגיע הרגע שגם ילדי ישראל ייהנו ויתרגשו מהם, כי טרנדים לילדים הם המומחיות שלנו בקדס ולכן אנחנו גאים להציג את קולקציית חולצות המיניונים החדשה שלנו.

היא תכניס אור וצבע לחייהם של הילדים שלכם: תשדרג כל לוק פשוט למקורי, תעטוף אותם ברכות ונוחות ופריטיה יישמרו לאורך זמן וכביסות רבות. קולקציית החולצות החדשה תכיל פריטים שהקטנטנים ייהנו וישתוקקו ללבוש בכל יום לבית הספר או למפגש עם חברים, גם בסתיו שבא עלינו לטובה וגם בשאר חלקי השנה. 

לחצו כאן למעבר לקולקציית המיניונים 

לכתבות נוספות לחצו כאן >